کانال های میلیونی تلگرام (July 16, 2017, 3:36 p.m.)

تعداد کانال های میلیونی تلگرام به ۱۵ عدد رسید که در این خبر میخواهیم این کانال ها را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم

تله وال: تعداد کانال های میلیونی تلگرام به ۱۵ کانال رسید که در این خبر میخواهیم این کانال ها را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.

 1. کانال رسمی هانیستا (hanista_channel) :این کانال که مربوط به نرم افزار موبوگرام (نسخه غیررسمی تلگرام) می باشد بالاترین جایگاه پرتعدادترین کانالهای تلگرام را از آن خود کرده است. کانال هانیستا، پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ تاسیس شده است.

   
  کانال رسمی هانیستا 2. کانال تلگرام فارسی (telfa_official) :این کانال هم مانند کانال قبلی مربوط به نرم افزار تلگرام فارسی (نسخه غیررسمی تلگرام) می باشد که پس از اتفاقاتی که در خصوص برخی از کانالها رخ داد جایگاه اول خود را ازدست داد. کانال تلگرام فارسی، دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵ تاسیس شده است. کانال تلگرام فارسی (telfa_official)

 3. کانال اخبار روز ایران (iranfnews) : کانال تازه تاسیس اخبار روز ایران هم جزو پرجمعیت ترین کانالهای خبری تلگرام می باشد. این کانال ۱۶ بهمن ۱۴۹۵ تاسیس شده است. کانال اخبار روز ایران (iranfnews)

 4. کانال خبر فوری (akhbarefori)‌ : دومین کانال خبری پرجمعیت هم کانال خبرفوری با بیش از ۱ میلیون ۹۰۰ هزار عضو. این کانال در تاریخ ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۴ تاسیس شده است.
  کانال خبر فوری (akhbarefori)

 5. کانال NiazCom ترفند (niazcom_ir) : این کانال بیشتر با ویدیوهای آموزشی و ترفندهای جالب بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار کاربر را جذب نموده است و در تاریخ ۱ مهرماه ۱۳۹۴ کار خودش را آغاز نموده است.
  "کانال

 6. کانال گیزمیز (gizmiztel) : یکی از مشهورترین کانالهای تلگرام که بیشتر با مطالب جذاب و جالب شناخته شده است. کانال گیزمیز در تاریخ ۳ مهرماه ۱۳۹۴ تاسیس شده است.


 7. کانال خبرویژه (khabare_vijeh100) : کانال خبرویژه هفتمین کانال پرجمعیت تلگرام با بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار عضو می باشد. این کانال در تاریخ ۱۴ مهرماه ۱۳۹۴ تاسیس شده است.
  کانال خبرویژه (khabare_vijeh100)

 8. کانال آخرین خبر (akharinkhabar) : کانال آخرین خبر با بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار عضو، هشتمین کانال پرجمعیت تلگرام می باشد. این کانال خبری هم دو روز بعد از کانال خبرویژه، یعنی در تاریخ ۱۶ مهرماه ۱۳۹۴ تاسیس شده است.
  کانال آخرین خبر (akharinkhabar)

 9. کانال ملوبیت (melobit): کانال ملوبیت هم بزرگترین کانال موسیقی تلگرام،‌با بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار کاربر می باشد. این کانال در تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۳۹۴ تاسیس شده است.
  کانال ملوبیت (melobit)

 10. کانال طب بوعلی (tebebooali)‌ : کانال طب بوعلی اولین کانال پرجمعیت طب سنتی و دهمین کانال پرجمعیت تلگرام می باشد. این کانال در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۴۹۴ کار خودش را آغاز نموده است.
  کانال طب بوعلی (tebebooali)‌

 11. کانال میدانستی (midanesti) : کانال میدانستی از کانالهای پربازدید و پرجمعیت تلگرام می باشد که مطالب آن بیشتر جنبه آموزشی دارد. این کانال با بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار کاربر، یازدهمین کانال پرجمعیت تلگرام می باشد. کانال 'میدانستی' در تاریخ ۶ دی ماه ۱۳۹۴ آغاز به کار نموده است.
  کانال میدانستی (midanesti)

 12. کانال خبری پارسینه (parsinehnews) : کانال پارسینه پنجمین کانال خبری و دوازدهمین کانال پرجمعیت تلگرام می باشد. این کانال در تاریخ روز سیزده فروردین ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده است.
  کانال خبری پارسینه (parsinehnews)

 13. کانال دنیای ترانه (dtaraneh) : دومین کانال موسیقی تلگرام ، کانال دنیای ترانه با بیش از یک میلیون و ۱۰۰هزار عضو می باشد. این کانال در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ تاسیس شده است.
  کانال دنیای ترانه (dtaraneh)

 14. کانال خنده آباد (khandehabadd) : کانال خنده آباد، چهاردهمین کانال تلگرام می باشد. مطالب این کانال بیشتر جنبه جوک و سرگرمی دارد. کانال خنده آباد در تاریخ ۸ تیرماه ۱۳۹۵ تاسیس شده است.
  کانال خنده آباد (khandehabadd)

 15. کانال رهبر انقلاب (khamenei_ir) : کانال منتسب به دفتر مقام معظم رهبری نیز در بین کانال های میلیونی تلگرام جا دارد. این کانال نیز در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ جزو اولین کانال های ایرانی می باشد که کار خود را آغاز نموده است.
  کانال رهبر انقلاب (khamenei_ir)

نظرات کاربران


جدیدترین تغییرات

 • تغییر نام کاربری کانال 'موبایل ایمان بانه' از @eimanmobilebaneh به @eimanmobilebaneh22
 • تغییر نام کاربری کانال 'فروشگاه خانگی نگین شهراسکو(فاتحی)' از @lavazemkhaneghineghineshahr به @negineshahrosku
 • تغییر نام کاربری کانال 'Qui prodest' از @conspiracionismo به @conspiraciones2
 • تغییر نام کاربری کانال 'adleincè' از @scftkayara به @scftcandy
 • تغییر نام کاربری کانال 'UFC I Buzz' از @armymma به @ufc_buzz
 • تغییر نام کاربری کانال 'قناة القرآن الفضائية' از @sistanior به @sistaniorbju
 • تغییر نام کاربری کانال 'شرطبندی،کازینو،فوتبال،ورزشی،حضرات،بت،کنت بت،جت بت،طوفان بت،پابلو بت،پورتوبت،نیلی افشار،دنیا جهانبخت،' از @westbet2 به @jetbet2