صفحه رسمی آیت الله هاشمی فمنیست شد (June 18, 2017, 2:41 p.m.)

بر اساس اطلاعات بدست آمده از سایت تله وال، کانال  رسمی آیت الله هاشمی رفسنجانی در تلگرام تغییر هویت داده و با تغییر نام و محتویات آن به کانالی با رویکرد فمینیسم تبدیل شده است.
بر اساس اطلاعات بدست آمده از سایت تله وال، کانال رسمی آیت الله هاشمی رفسنجانی در تلگرام تغییر هویت داده و با تغییر نام و محتویات آن به کانالی با رویکرد فمینیسم تبدیل شده است.
تله وال: تغییر کاربری کانال های تلگرام امری رایج می باشد که بنا به دلایل مختلفی توسط مدیران کانالها صورت میگیرد. بر همین اساس ممکن است مدیر یا مدیران کانالی بر اساس اهدافی که دارند کلیت کانال خود را تغییر داده و یا در بعضی مواقع افرادی با خرید کانال های تلگرام تمایل دارند با استفاده از مخاطبان جذب شده فعالیت جدید خود را آغاز نمایند.
تغییر رویکرد و مشخصات کانالها به راحتی توسط مدیر انجام میشود و با تغییر نام کاربری، نام کانال ، لوگوی جدید و حذف محتویات قبلی به راحتی فعالیت جدید خود را در یک کانال با همان مخاطبان قبلی شروع می نماید.
 
اما شاید جالب باشد، کانال های رسمی نیز بعضا با این تغییر کاربری مواجه می شوند. یکی از این کانالها، کانال رسمی مرحوم هاشمی رفسنجانی با نام کاربری  hashemirafsanjaniir@ می باشد که در حال حاضر این کانال تغییر ماهیت داده و به کانال زنان ایران (womenews@) تبدیل شده است.
 
 
کانال رسمی مرحوم در تاریخ 1 مهرماه ۱۳۹۴ فعالیت خود را رسما آغاز نمود و بیش از ۲۰۰۰ مطلب در آن به ثبت رسیده است اما ناگهان در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۵ با حذف مطالب قبلی و تغییر نام کاربری و با لوگوی جدید با رویکرد جدید در حال فعالیت می باشد.
 
لازم به ذکر است در حال حاضر نام کاربری قبلی (hashemirafsanjaniir@) فعالیت خود را در کانال دیگری از سر گرفته است.

نظرات کاربران


جدیدترین تغییرات

  • تغییر نام کاربری کانال 'آموزش/ ویژه مشاورین املاک' از @AmozeshEthadiye به @AmozeshAmlakk
  • تغییر نام کاربری کانال 'C.na tunes' از @sizdah_tunes به @cna_tunes
  • تغییر نام کاربری کانال 'RudolFillage' از @markaswolf به @Rudolfillage
  • تغییر نام کاربری کانال 'نمایندگی آجرنسوز قصر،البرز و نماچین سمنان' از @ajorchinbricktile به @ghasrbrick_semnan_damghan
  • تغییر نام کاربری کانال '🎌دانستنیها و ترفند🎌' از @BLAK_ANDROID به @DANESTANIHA_TOP
  • تغییر نام کاربری کانال 'قلب کاغذی!' از @ghalb_kaghazzi به @Ghalb_kaghazzi
  • تغییر نام کاربری کانال '▪NEVER DIE▪' از @nvrdie_land به @Nvrdie_land