اطلاعیه مهم تله وال قابل توجه مدیران کانال ها (Sept. 12, 2017, 10:29 p.m.)

اطلاعیه مهم تله وال برای مدیران کانال های تلگرام در خصوص سرویس دانلود کامل کانال ها به شرح ذیل می باشد
اطلاعیه مهم تله وال برای مدیران کانال های تلگرام در خصوص سرویس دانلود کامل کانال ها به شرح ذیل می باشد

 تله وال: با توجه به عدم رضایت برخی از مدیران کانال ها در خصوص سرویس "دانلود کامل کانال"، توسط کاربران تله وال، قبل از هر چیز نکاتی را به اطلاع این عزیزان میرساند:

۱- تمامی مطالب با نام و مشخصات خود کانال عرضه می شوند.

۲- تنها کانال هایی که عمومی و باشند، مطالب آنها جمع آوری و دانلود میگردند و فرض بر این است که مدیر/مدیران کانال خود از دانلود مطالب توسط کاربران آگاه هستند.

۳- کاربران تلگرام میتوانند به راحتی در نرم افزار تلگرام مطالب کانال شما را مشاهده  و در صورت نیاز مطالبی که خود شما برای آنها گذاشته اید را دانلود نمایند. بنابراین سیستم تله وال فقط در خصوص ترافیک، جمع آوری ، دسته بندی آن  و سرویسی که ارایه کرده است هزینه ای ناچیز را دریافت می نماید، تا کاربران براحتی بتوانند مطالب کانال مفیدی را به صورت دسته بندی شده و در یک بسته دریافت نمایند.

۴- اصل و هدف این سرویس رضایت کاربران کانال ها در خصوص کانالی که مفید می دانند و مایل هستند مطالب آن را در سیستم خود به صورت آفلاین داشته باشند می باشد.

به هر حال از آنجایی که رعایت حق الناس از هر چیزی برای مدیریت سایت تله وال مهمتر می باشد و به هیچ عنوان مایل نیستیم تا ذمه ای گردن ما باشد. کلیه مدیران کانال هایی که از این سرویس ناراضی هستند میتوانند با درج این عبارت در بیوگرافی کانال خود ما را مطلع نمایند.

سرویس تله وال برای کانال هایی که در قسمت بیوگرافی کانال خود این جمله درج شده باشد از امروز غیرفعال خواهد شد و کاربران نمی توانند مطالب آن را دانلود نمایند.

«دانلود مطالب این کانال غیرمجاز می باشد»

 

باتشکر

نظرات کاربران


جدیدترین تغییرات

  • تغییر نام کاربری کانال 'GROUP PERTANYAAN DS KHADEEJA BEAUTY' از @grouppertanyaankhadeejabeauty به @GROUPPERTANYAANKHADEEJABEAUTY
  • تغییر نام کاربری کانال 'Lola' از @lolayuldasheva به @LolaYuldasheva
  • تغییر نام کاربری کانال '' از @luahankataseoranglelaki به @Luahankataseoranglelaki
  • تغییر نام کاربری کانال 'Azar Maket' از @azar09143086691maket به @Azar09143086691maket
  • تغییر نام کاربری کانال 'Clinic baran 2' از @MicroNeedling_baran به @clinic_baran2
  • تغییر نام کاربری کانال 'Malayalam Movies HD،Moothon،Valiyaperunnal،Mallu MoviesMy Santa،KGF 2،Geetha GovindhamMalyalam dubb' از @Malayalam_moviesi به @Malayalam_movies_old_new
  • تغییر نام کاربری کانال 'فاطمة تميمي' از @Ahwazsaylab به @tamimifatema